Dowiedz się więcej o naszym biurze nieruchomości.

Poznaj nas

Kim jesteśmy

O naszej firmie

Biuro Nieruchomości REMA

Nasza firma z siedzibą w Katowicach działa na śląskim rynku nieruchomości już od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kompetencji przez pracowników firmy jest gwarancją znajomości rynku oraz profesjonalnej obsługi klienta. W naszej ofercie znajdują się m.in.: domy, mieszkania, kamienice, budynki wielorodzinne, lokale usługowe, działki oraz hale magazynowe. Przeprowadzamy transakcje kupna, sprzedaży oraz wynajmu dla klientów indywidualnych, instytucji, koncernów i firm. Gwarantujemy wsparcie nie tylko podczas pośrednictwa nieruchomościami, ale również w czasie ubiegania się o kredyt hipoteczny czy w zakresie obsługi prawnej lokali. Współpracujemy z katowickimi radcami prawnymi, kancelariami notarialnymi, bankami oraz domami kredytowymi – zawsze dbamy o maksymalną ochronę interesów naszych klientów.

 

Swoją działalność na Śląsku rozpoczęliśmy w roku 1994, a 6 lat później uzyskaliśmy zawodową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 596. Od tego czasu przeprowadziliśmy kilka tysięcy transakcji. Z naszych usług korzystali zarówno klienci indywidualni, jak i znane instytucje ubezpieczeniowe, bankowe (w tym: T.U. Alianz, Bank Śląski czy NBP), a także państwowe. Obsługiwaliśmy zarówno spółki akcyjne (m.in. Stalexport S.A., Węglokoks S.A.), jak i zagraniczne koncerny (Auchan Polska, PASCAL Polska) oraz firmy turystyczne i handlowe z udziałem zagranicznego kapitału (EMPiK Sp. z o.o.).

 

Zapraszamy do skorzystania z usług Biura Nieruchomości REMA z siedzibą w Katowicach przy ul. Mariackiej 7/2. Zapewniamy wszystkim naszym Klientom miłą, kompetentną i profesjonalną obsługę w komfortowych warunkach. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm obsługi.

Porównaj oferty