Twoje wyniki wyszukiwania

Domy Katowice

1,340,000 zł do negocjacji

Spokojna zielona okolica – Katowice Ko…

Prezentujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy w dziel
Powierzchnia:
208 m2
Pokoje:
5
Sprzedaż
1,290,000 zł

Dom w Katowicach, os. Ptasie.

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka na Osiedlu Ptasim w Katowicach w ok
Powierzchnia:
190 m2
Pokoje:
4
Sprzedaż
725,000 zł

Połowa domu – Katowice, Ligota.

Prezentujemy Państwu na sprzedaż połowę domu dwurodzinnego, zlokalizowanego w spokojnej ok
Pokoje:
4
Sprzedaż
1,440,000 zł

Dom Ochojec

Prezentujemy Państwu przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej okolicy willow
Powierzchnia:
186 m2
Pokoje:
6

Domy Katowice

Masz mieszkanie w Katowicach, ale aktualne zrobiło się za ciasne dla twojej rodziny? Chcesz przeprowadzić się do Katowic i szukasz odpowiedniego dla siebie miejsca? A może chcesz ze śródmieścia przenieść się na obrzeża miasta lub odwrotnie? Za pośrednictwem naszej wewnętrznej wyszukiwarki możesz znaleźć idealne lokum: większe, wygodniejsze i co ważne w komfortowej dla ciebie cenie.

MIESZKANIA I DOMY W KATOWICACH

Wahasz się między zakupem mieszkania a domu? Powinieneś wziąć pod uwagę kilka kwestii. Po pierwsze – okolica. Szukasz azylu, w którym będziesz mógł się wyciszyć i zrelaksować? Lubisz spokój, a aktywność na świeżym powietrzu sprawia ci przyjemność? Idealnym wyborem jest dom na obrzeżach Katowic: w pobliżu lasu czy parku, z dala od centrum miasta, a przede wszystkim z ogródkiem, w którym będziesz mógł spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli wolisz wieczorami spacerować po centrum miasta, niekoniecznie korzystając wcześniej z komunikacji miejskiej lub czujesz się bezpieczniej, mieszkając w bloku, gdzie w razie nagłej sytuacji możesz liczyć na obecność sąsiadów, lepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie zakup mieszkania. Po drugie – sąsiedztwo. Posiadając wolnostojący dom w Katowicach, będziesz mógł cieszyć się większą prywatnością i ciszą. Decydując się na zakup mieszkania w bloku, nigdy nie będziesz mieć pewności, kto będzie twoim sąsiadem. Będziesz musiał liczyć się z tym, że osoby mieszkające za ścianą, mogą mieć np. gości lub zaplanują remont w czasie, kiedy ty będziesz potrzebować spokoju. Jeśli czujesz, że są to dla ciebie niekomfortowe sytuacje, powinieneś wybrać dom w Katowicach – wiele ofert, które możesz znaleźć za pośrednictwem naszej wyszukiwarki, prezentuje domy nie tylko na obrzeżach miasta, ale również w śródmieściu i jego okolicach. Po trzecie – przestrzeń. Powierzchnia, którą będzie się zamieszkiwać, jest jedną z najważniejszych kwestii, jakie są brane pod uwagę podczas zakupu przyszłego lokum. Większa przestrzeń łączy się zwykle z wyższą ceną nieruchomości. Czasem przed zakupem warto sprawdzić, czy cena mieszkania czy domu nie są porównywalne i ostateczną decyzję podjąć, biorąc pod uwagę przede wszystkim swoje preferencje.

Jeśli już wiesz, że jesteś zainteresowany domem w Katowicach, możesz rozważyć też opcję samodzielnej jego budowy. W takim wypadku polecamy skorzystać z naszej wyszukiwarki ofertowej zaznaczając, że chcesz znaleźć propozycje działek budowlanych.

JAK DZIAŁA NASZA WYSZUKIWARKA?

Przed dokonaniem transakcji, powinieneś jeszcze raz wszystko przemyśleć. Im bardziej doprecyzujesz informacje, które wpiszesz do wyszukiwarki (m.in. okolica, powierzchnia, cena), tym lepiej spersonalizowane oferty otrzymasz.

Na naszej stronie znajdziesz listę domów na sprzedaż, wśród których może znajdować się ten idealny właśnie dla ciebie. Domy dwupiętrowe? Domy z ogródkami? Domy przy lesie? To tylko niektóre propozycje z naszej oferty.

Oprócz mieszkań i domów w Katowicach, w swojej ofercie posiadamy również, działki budowlane na sprzedaż, obiekty magazynowe, budynki wolnostojące, kompleksy budynków, a także piętra biurowców.

MIESZKAĆ W KATOWICACH

Pamiętaj, że Katowice zajmują powierzchnię ponad 160 km2, z czego około 13 procent to tereny zieleni urządzonej. Znajduje się tu m.in. 2 rezerwaty przyrody oraz około 12 obszarów posiadających status parków. W Katowicach w bardzo szybkim tempie rozwija się infrastruktura, w związku z czym wzrasta liczba miejsc pracy. Do Katowic przyjeżdżają ludzie z całego świata, aby studiować na zlokalizowanych tu uniwersytetach i szkołach wyższych. Intensywnie rozwija się również kultura. To miasto bardzo atrakcyjne pod wieloma względami, dlatego tak wiele osób chce tu zamieszkać – naszym zadaniem jest ułatwić poszukiwania idealnego domu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki, dzięki niej możesz znaleźć bardzo atrakcyjne oferty, dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb. Coś dla siebie wyszuka tu zarówno osoba zainteresowana domem w Katowicach, jak i mieszkaniem w okolicach miasta. Znajdź idealne lokum dla siebie.

Porównaj oferty