Twoje wyniki wyszukiwania

Działki Katowice Sprzedaż

1,850,000 zł

Działka Piotrowice

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej zlokalizowanej w Kato
Powierzchnia:
3,700 m2

Działki – sprzedaż – Katowice

Chcesz zbudować dom i szukasz działki na sprzedaż w Katowicach? Wśród ofert znajdujących się na stronie internetowej naszego biura nieruchomości z pewnością znajdziesz ogłoszenia, które cię zainteresują.

Kupując działkę budowlaną, myślisz zapewne o przyszłości. Marzysz o tym, że będziesz mieć swoje własne miejsce na ziemi, co więcej będzie ono dokładnie takie, jakie przez lata sobie wyobrażałeś. Aby jednak mogło się to spełnić, powinieneś przede wszystkim pomyśleć o wyborze odpowiedniej lokalizacji. Działki na sprzedaż w Katowicach można znaleźć w okolicach takich dzielnic jak m.in.: Kostuchna, Zarzecze, Brynów czy Podlesie. Znaczenie mają również: wielkość terenu, dojazd, ogrodzenie, media oraz przeznaczenie działki (nie każda działka na sprzedaż, jaką znajdziesz w naszej bazie danych, jest przeznaczona pod zabudowę).

Kupno działki, która ma być przeznaczona pod budowę domu, jest bardzo odpowiedzialną decyzją, z którą zwykle wiąże się wiele formalności. Nasze biuro nieruchomości współpracuje z radcami prawnymi, bankami, domami kredytowymi oraz kancelariami notarialnymi, dzięki czemu możemy cię wesprzeć podczas dopełniania formalności.

Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszym ofertom.

Porównaj oferty